Dr. Nihat DİK

Dr. Nihat DikTıp Fakültesinden 1997’de mezun olduktan sonra eğitimine Almanya’da devam etti. Frankfurt’ta estetik alanında çalışmalarda bulundu. Türkiye’ye döndüğünde Eczacıbaşı / Baxter’da işe başlayan doktorumuz, 3 yıl boyunca Sorumlu Doktor olarak çalışmalarını sürdürdü. İçindeki hiperaktif ruha daha fazla karşı koyamadı ve 2004 yılında Maya Estetik’lerin temeli sayılan Çapa Maya Polikliniği’ni kurdu.

Kısa zamanda adından sıkça bahsedilen doktorumuz, sektörün açmazlarıyla uğraşmak yerine, güzellik dünyasında yeni teknolojileri keşfetmek, medikal estetik uygulamalarında kullanılan cihaz ve malzemeleri Türkiye’ye getirebilmek için, birazda sektöre yön verme arzusu ve müteşebbis genlerinin de etkisiyle 2009 yılında Maya Laser ve Maya Pharma’yı hayata geçirdi.

Ticari altyapısını özenle işlediği Maya Estetik Grubu’nun atılımının önünde artık bir engel olmadığını düşündüğü 2011 yılından itibaren şubeleşmeye ve ülkemizde söz sahibi bir markayı; Maya Estetik Markası’nı Çapa’dan sonra ilk olarak Nişantaşı’nda, sonra sırasıyla Mecidiyeköy, Edremit (Balıkesir), Lara (Antalya), Bakırköy, Caddebostan, Etiler Maya Tıp Merkezi ve Hair Hospital olmak üzere 8 şubeye ulaştırdı.

Dr.Nihat Dik, bu gelişmelere paralel olarak, sektördeki eğitimli, uzman estetiysen eksikliğini gidermek düşüncesiyle, kapsamlı bir eğitim programı ile, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika veren Maya Estetisyenlik Kursu ve daha geniş kitlelere hitap edeceği Maya Akademi’yi 2014 yılında hayata geçirdi.

Aşkla ve heyecanla bağlı olduğu işine devam ederken, halen aktif olarak hastalarıyla ilgilenmekte, Maya Estetik Grubu’nu aklındaki yepyeni fikirlerle besleyerek.

Dr. Nihat Dik

SAÇ EKİMİ HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ

YUKARI
Fiyat Al!
Konsültasyon Formu