Hakkımızda

Maya Hair Hospital, Dr.Nihat Dik önderliğinde ilk olarak 2004 yılında Çapa-İstanbul’da medikal estetik uygulamalar alanında hizmet vermek üzere Maya Estetik adı altında sektöre merhaba demiştir.

Maya Estetik, kuruluşundan beri Türkiye’nin ve dünyanın değişik yerlerinden on binlerce hastaya saç ekimi ve saç tedavileri, lazer epilasyon, bölgesel incelme ve selülit tedavisi, anti-aging, ayak sağlığı, plastik cerrahi, leke tedavisi, dolgu, dövme silme alanlarında tedavi hizmeti vererek tecrübesini ve hizmet kalitesini kusursuz sayılabilecek bir noktaya ulaştırmıştır.

Sonrasında sadece saç tedavilerinde uzmanlaşmış bir yapıyı hayata geçirmek düşüncesiyle Maya Hair Hospital kurulmuştur. Saç ekimi ve saç tedavileri alanında Türkiye’nin önde gelen tıp merkezleri arasında yer almaktadır.

Maya Hair Hospital, dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek teknolojisini sürekli yeniler. Maya Hair kliniklerinin, her zaman en son teknoloji ve en etkili cihazlarla, en uygun fiyatlarda hizmet vermesi, tedavide kullandığı cihaz, malzeme ve medikal kozmetik ürünlerinin çoğunu direkt ithal ve distribütör etmesi sayesinde mümkün olmaktadır.

Plastik cerrahi ve medikal estetik sektöründe Maya kalitesi en büyük gurur kaynağımızdır!

Güler yüzlü ve alanında uzman personeli; kaliteli hizmet anlayışı; temiz, şık klinikleri ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan yaklaşımları sayesinde kısa sürede adını duyuran Maya Hair Hospital, art arda açılan şubeleriyle birlikte plastik cerrahi, medikal estetik ve saç ekimi ve tedavilerinde alanında köklü bir yer edinmiştir.

Maya Hair Hospital olarak ilk günkü heyecan ve disiplinimizle sürekli yenilikler peşinde koşuyor, sizlerden gelen olumlu dönüşler sayesinde motive oluyor, her şubemizde aynı hizmet kalitesi ve güler yüzümüzle sizleri şubelerimize bekliyoruz.

YUKARI
Fiyat Al!
Konsültasyon Formu