Biofibre Saç Ekimi

Kadın-erkek fark etmeksizin saç her zaman önemsenen bir aksesuardır. Aynı şekilde sağlıklı ve gür saçlara sahip olmak herkesin en büyük arzularındandır. Saç ekim tedavileri bu noktada saç dökülmelerinin ve saç problemlerinin çözüme kavuşmasını sağlıyor.

Bazen saç ekim muayenesi esnasında açıklığın fazla donör alanın ise yetersiz olduğu durumlar ile karşı karşıya kalınabilir. Donör alan yetersizliği veya gür bir görünüm istenmesi, beraberinde Biofibre teknolojisini getirdi.

Biofibre Saç Ekimi Nasıl Uygulanır?

Uygulama esnasında 14-15 santimetrelik saça benzer şekil verilmiş sentetik lifler saçlı deriye ekilir. İşlem öncesinde herhangi bir alerjik durum olmaması için muayene ile birlikte test yapılır. Ardından her bir biofibre teknolojisi ise geliştirilmiş saç teli özel bir iğne yardımı ile deriye tek tek yerleştirilir. Uygulanan saç cilt dokusu insan vücudu ile uyumludur ve tolere edilir. Biyouyumluluğu kanıtlanmış biofibre saç insan vücudu için zararlı değildir.

İşlem öncesinde lokal anestezi uygulanır. Bu sayede herhangi bir acı – ağrı duymanız söz konusu değildir. İşlem sonrasında biofibre saçı doğal saçtan ayırmanız oldukça zordur. Aynı şekilde düz, kıvırcık, afro gibi farklı stillerde ve farklı renklerde bulunur. Bu sayede doğal saçtan farkı olmadığı için gayet doğal bir görünüm oluşur.

Biofibre Saçın Kalıcılığı Ne Kadar Sürecek?

Biofibre Saç ekimi sonrasında bakım oldukça önemlidir. Doğru ve gerekli bakımı uygulamanız durumunda 7/8 yıl rahatlıkla kullanabilirsiniz.

YUKARI
Fiyat Al!
Konsültasyon Formu